Evsiz Hayvanlar Günü’nde hayvan dostlar unutulmadı ..!

0
5029

Bitci, Uluslararası Evsiz Hayvanlar Günü’nde hayvan dostlarını unutmadı 

Kripto para borsası Bitci, gönüllülük projeleriyle toplumsal konularda yaptığı desteklerine devam ediyor. Borsa, Uluslararası Evsiz Hayvanlar Günü kapsamında Fatih Yedikule Barınağı’nı ziyaret etti. Bitci ekibinin katıldığı ziyarette bir yandan hayvanlarla vakit geçirilirken diğer yandan da mama dağıtımı yapıldı.

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Bu kapsamda son olarak, borsanın gönüllü çalışanları Fatih Yedikule Barınağı’nı ziyaret etti. Bitci ekibi, toplamda 8 bin metrekarelik bir alanda 3 bine aşkın köpeğe ev sahipliği yapan barınakta bir süre boyunca vakit geçirirken, barınak yetkililerinden de bilgi aldı.

Barınaktaki hayvanlarla vakit geçirdiler..

Evsiz Hayvanlar Günü’nde hayvan dostlar unutulmadı ..!

Uluslararası Evsiz Hayvanlar Günü kapsamında gerçekleştirilen barınak ziyaretinde Bitci, hayvan dostları için mama bağışında da bulundu. Etkinlik boyunca barınaktaki hayvanlarla vakit geçiren Bitci ekibi de benzeri çalışmaların gönüllü olarak daha sık yapılması ve sektörde de bu konuda farkındalık yaratılmasının önemini vurguladı.

Evsiz hayvanlarının korunması ve iyileştirilmesi projesi..

Sokak hayvanlarına olan desteğini yürüttüğü farklı çalışmalarla sürdüren Bitci, geçtiğimiz dönemde PTSHP/TRY işlem çiftlerinde komisyon oranlarını yükseltmişti. Borsa bu adımla alınan komisyonların, standart borsa komisyonu ve vergiler hariç kalan kısmını evsiz hayvanlarının korunması ve iyileştirilmesi amacıyla çeşitli sosyal sorumluluk projelerine bağışlayacağını açıklamıştı.

 

 

Bitci hakkında:

 

Kripto paraların alım-satımı, transferi ve saklanması alanında 2018 yılından bu yana faaliyetlerini yürüten Bitci, Coingecko verilerine göre Türkiye’nin en büyük 3. kripto para borsası konumunda yer alıyor. Bununla beraber yine Coingecko verileri doğrultusunda 2022 yılında %0,9 olan pazar payını 2023 yılında %1233 arttırıp %12’ye çıkararak, “Türkiye’nin en hızlı gelişen dijital varlık platformu” söylemini verilerle destekleyen borsa, Türkiye’nin borsa ve ödeme platformuna entegre ilk blokzincir ağı olan BitciChain ile de şirketlerin ve kurumların blokzincire adaptasyonunu sağlıyor. Bitcicoin ve Global Fan Token gibi ürünleriyle de kripto para piyasalarının gelişimine somut olarak katkı sağlayan Bitci, Türkiye Basketbol Federasyonu Milli Takımlar ana sponsorluğuyla da spor alanına verdiği desteği artırarak devam ettiriyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz