Gedik Piliç’e ”Ross 155 Kulüp Ödülü”..!

0
16

Gedik Piliç’in Mükemmel Performansı ”Ross 155 Kulüp Ödülü” ile Onurlandırıldı..

Aviagen Anadolu’nun müşterisi olan Gedik Piliç Türkiye’de olağanüstü damızlık performansı ile tanınan değerli sektör firmalarından birisi olarak  ” Ross 155 Kulüp Ödülü” ile Onurlandırıldı.

Türkiye’de Ross® müşterisi olan Gedik Piliç, geçtiğimiz günlerde etkileyici damızlık performansıyla Ross 155 Kulüp ödülüne layık görüldü.Ross 155 Kulüp etkinliğinin amacı, 60. haftada damızlık başına 155 veya daha fazla civciv sayısına ulaşan müşterilerini takdir etmektir olup; 160 ve üzeri civciv üretenler “Platin” üye olmaya hak kazanır.Ross 308’in genetik gelişimi ve bölgedeki Ross müşterilerinin bilgi birikimi ve yoğun çabaları sayesinde damızlık sürü performansları her yıl sürekli olarak artmaktadır. Gedik Piliç, 2020 yılı boyunca son sürülerinde 60 haftada damızlık başına 164,5 civciv sayısına ulaşması neticesinde bir ”Platinum 155 Kulüp” üyesi oldu.

Gedik Piliç Damızlık Müdürü Sayın Mehmet İlhan ''Gedik Piliç olarak bizlere yaşatan damızlık ekibime ve Aviagen Anadolu çalışanlarına yürekten teşekkür eder, saygılarımı  sunarım.''Gedik Piliç Damızlık Müdürü Sayın Mehmet İlhan :”Gedik Piliç olarak bizlere yaşatan damızlık ekibime ve Aviagen Anadolu çalışanlarına yürekten teşekkür eder, saygılarımı  sunarım.”

Gedik Piliç Damızlık Müdürü Sayın Mehmet İlhan Bey,  başarılı sonuçları ile ilgili şunları söyledi:” 2018 yılında damızlık üretim çiftliğimizde Ross 308 ile 60 haftada 164,8 adet civciv elde ederek yüksek bir performansa ulaşmıştık. 2020 yılında ise 60 haftada anaç başına 164,5 adet civciv sonucuna ulaştık. Sonuçların Ross 308 in genetik potansiyelinin nerelerde olduğunu göstermesi açısından da önemli olduğunu düşünüyorum. Damızlık ekibimin özveri ve uyum içinde çalışması neticesinde kazanmış olduğumuz bu başarıdan dolayı büyük bir mutluluk ve gurur duymaktayım. Bu gururu Gedik Piliç olarak bizlere yaşatan damızlık ekibime ve Aviagen Anadolu çalışanlarına yürekten teşekkür eder, saygılarımı  sunarım.

Her zaman söylediğimiz gibi doğru kümes yönetiminin genetik potansiyelin ortaya çıkarılmasında en büyük etken olduğunu biliyoruz. Bu sebepten sahada bu sonuçların alınmasında, Ross 308’in sahip olduğu genetik potansiyelin yanında çiftliklerde canlı üretim teknik ekipleri tarafından özveri ile uygulanan bakım ve sevk-idarenin katkıları da büyük önem arz etmektedir. Çiftliklerde yapılan bu uygulamalar sayesinde Ross 308 damızlık sürülerin biyolojik ve ekonomik anlamda en yüksek verimlere ulaştıklarını görmekteyiz.

Bu sebepten Aviagen Anadolu ekibi ile yakın çalışmalarından ve sahada gösterdikleri titiz çalışmalarından dolayı tüm Gedik Piliç canlı üretim ekibini Aviagen Anadolu ailesi adına tebrik ediyorum.”

kaynak:tr.aviagen.com kurumsal sitesi..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz