Gedik Piliç’in ürünleriyle hazırlanan yemekler çok beğenildi..

0
11103

ETKİNLİK

Yedinci YERELİST MARKETLER BULUŞMASINDA

Gedik Piliç ürünlerinin yemekleri çok beğenildi..

İstanbul’da bu yıl 7’incisi gerçekleştirilen ‘Yerelİst Yerel Marketler Buluşması’ fuarında, ünlü şef Rafet İnce’nin kanatlı sektörünün öncü firması Gedik Piliç’in ürünleriyle hazırladığı yemekler büyük beğeni topladı.

Gedik Piliç kurduğu stantta Şef Rafet İnce’nin hazırladığı yemeklerle ‘Tadım Etkinliği’ düzenledi
Gedik Piliç kurduğu stantta Şef Rafet İnce’nin hazırladığı yemeklerle ‘Tadım Etkinliği’ düzenledi

‘Yerelİst Yerel Marketler Buluşması’ fuarının ana sponsorlarından olan Gedik Piliç kurduğu stantta Şef Rafet İnce’nin hazırladığı yemeklerle ‘Tadım Etkinliği’ düzenledi. Tavuk ürünlerinden hazırlanan yemekler katılımcıların beğenisine sunuldu. Etkinlik, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Gedik Piliç Yurtiçi Satışlar Müdürü Nihat Özbey
Gedik Piliç Yurtiçi Satışlar Müdürü Nihat Özbey

115 milyon dolara bir ihracat gerçekleştirdik

Gedik Piliç standı ve tadım etkinliğinin büyük beğeni topladığı yerel marketler buluşmasında soruları yanıtlayan Gedik Piliç Yurtiçi Satışlar Müdürü Nihat Özbey, ‘Bu sene 7. Düzenlenen Yerelist Yerel Marketler fuarına başladığı yıldan bu yana katılıyoruz. Bu sene de tema hem de kurumsal sponsor olarak katıldık. Gedik Piliç olarak İstanbul yerel marketlerinde çok ciddi raf üstünlüğümüz var. Gedik piliç olarak 40’a yakın ülkede ihracatımız var. Geçen sene yaklaşık 115 milyon dolara bir ihracat gerçekleştirdik.

Yurtiçinde de son 2 yıldır ulusal ve yerel marketlerin tamamında ürünlerimizi sergiliyoruz. Bu sene karma ilk 500 sıralamasında 169. sırada bir performans gerçekleştirdik. Markaların hepsinin büyüme hedeflerinde mutlaka tüketiciye verdiği mesajlar var kalite ve lezzet gibi Yönetim Kurulu Başkanı’mız bu işin en temelinden geldiği için kalitemiz ve lezzetimiz tüketici de karşılık buldu. Son iki yılda sektörde bir duraklama olmasına rağmen Gedik ciddi bir büyüme gerçekleştirdi’ dedi.

‘Hedefimiz Türkiye’de ilk iki markadan biri olmak’
Sektörde Türkiye’de ilk iki markadan biri olmayı hedeflediklerini belirten Özbey, ‘Bundan sonra ki hedefimiz Türkiye’de ilk iki markadan biri olmak. Bununla ilgili yurt içinde pazar liderliği hedefimiz var. yurt dışında da yeni pazarlar keşfediyoruz. Biz inovasyona çok büyük bir önem veriyoruz. Özellikle bu sene 4 yeni inovatif ürün piyasaya sürüyoruz’ ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz