MİDAVET’ten, KANATLI Firması BEYPİLİÇ’e Biyogüvenlik Eğitimleri..

0
1114

MİDAVET Hayvan Sağlığı firması’ndan biyogüvenlik eğitimleri MEMNUNİYET veriyor..

MİDAVET Hayvan Sağlığı firmasının instagramından paylaşılan bir mesaj ile BEYPİLİÇ işletmeleri bölüm yöneticilerinin katılımıyla birlikte gerçekleştirdikleri BİYOGÜVENLİK eğitimlerinin yarattığı memnuniyete dikkat çekilirken, kendi  ifadeleriyle şu sözlere yer verildi:

”Kanatlı üretimde değişen riskler sürekli olarak hatırlatma ve başarılı bir üretimin devamlılığı için çok değerlidir.MİDAVET'ten, KANATLI Firması BEYPİLİÇ'e Biyogüvenlik Eğitimleri..

Biyogüvenlik partneri olduğumuz Beypiliç damızlık,yumurta ve broiler ekiplerinin katılımıyla düzenlediğimiz eğitim programı bizim için haftanın en güzel etkinliği oldu.

BEYPİLİÇ EKİPLERİNE TEŞEKKÜRLEER..

BEYPİLİÇ işletmeleri bölüm yöneticilerinin katılımıyla birlikte gerçekleştirdikleri BİYOGÜVENLİK eğitimlerinin yarattığı memnuniyet yarattı..
BEYPİLİÇ işletmeleri bölüm yöneticilerinin katılımıyla birlikte gerçekleştirdikleri BİYOGÜVENLİK eğitimlerinin yarattığı memnuniyet yarattı..

Değerli davetlerinden dolayı Genel Müdür Yardımcısı İsmail ERTONGA başta olmak üzere Damızlık Üretim Müdürü Mehmet DEMİR ve ekibine,Yumurta Üretim Müdürü Orhan BULUT ve ekibine, Broiler Üretim Müdürü Mehmet Ahmet ÜNAL ve ekibine katkılarından dolayı teşekkür ederiz..

Ayrıca yaptığı sunumlar ve tecrübesiyle eğitime desteği için Damızlık Müdür Yardımcısı Yusuf Güçlü PALA’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz..İyiki varsınız..’Herkes için Biyogüvenlik, başarılı bir biyogüvenlik için MİDAVET”

MİDAVET'ten, KANATLI Firması BEYPİLİÇ'e Biyogüvenlik Eğitimleri..

MİDAVET Hayvan Sağlığı firması kimdir ?

MİDAVET Hayvan Sağlığı firması kimdir diye bir soru sorduğumuzda, kendi kurumsal sitelerinden şu ifadeler ile kendilerini tanımladıklarını görmek mümkün oluyor:

“Midavet olarak sağlıklı hayvanlar üretmenin sağlıklı nesiller sağladığını, üretici için ise karlılığın ve sürdürülebilir üretimin temeli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden hijyen ve koruma, sadece görev değil aynı zamanda sorumluluğumuz. Sadece belirli amaçlar için geniş bir ürün yelpazesi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda her duruma ve zincirin her aşamasına uyarlanmış çözümler üretiyoruz.

MİDAVET'ten, KANATLI Firması BEYPİLİÇ'e Biyogüvenlik Eğitimleri..MİDAVET'ten, KANATLI Firması BEYPİLİÇ'e Biyogüvenlik Eğitimleri..

 

 

Sahadan aldığımız, bilimsel olan her datayı değerlendiriyor, sürekli devam eden araştırma geliştirme çalışmalarımızla ürün portföyümüzü zinde tutuyoruz. Ortaklarımızın başarısı için sinerji üretmek bizim mutluluğumuz, bu yüzden işimizi çok seviyoruz

MİDAVET'ten, KANATLI Firması BEYPİLİÇ'e Biyogüvenlik Eğitimleri..

MİDAVET Hayvan Sağlığı firmasının, kanatlı sektörü firmalarıyla birlikte biyogüvenlik konusunda düzenlediği eğitimler çok YARARLI.

Bu açıklamalara baktığımızda MİDAVET Hayvan Sağlığı firmasının, kanatlı sektörü firmalarıyla birlikte biyogüvenlik konusunda düzenlediği eğitimler ile hayvan sağlığı konusunda üstlendikleri hizmetin önemi de dikkat çekiyor..

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz