ICCF’den yem bileşenlerinin tanımlanmasına ilişkin kılavuz..

0
6403

YEM SANAYİ

ICCF Tarafından  Onaylandı.

Yem bileşenlerinin tanımlanmasına ilişkin kılavuz..

Yakın zamanda yayımlanan kılavuz belge, başvuru sahiplerine ilgili bilgileri etkili bir şekilde bir araya getirmelerinde yardımcı olan temel bir kaynak görevi görüyor. ICCF’den yem bileşenlerinin tanımlanmasına ilişkin kılavuz..
Bu yolla, yem bileşenlerinin kimliğini ve ayrıntılı karakterizasyonunu belirlemek için gereken hayati bilgiler hakkında kapsamlı öneriler sunmak amaçlanıyor.
ICCF’den yem bileşenlerinin tanımlanmasına ilişkin kılavuz..

Yem Bileşenlerinin Değerlendirilmesine Yönelik Teknik Gerekliliklerin Uyumlaştırılması için Uluslararası İşbirliği (ICCF), yem bileşenlerinin tanımlanması ve özelliklerinin belirlenmesini kolaylaştırmayı amaçlayan yeni bir kılavuz belgeyi onayladı. Global uzmanlar tarafından desteklenen girişim, net standartlar belirlemeyi ve yem endüstrisindeki kalite kontrol süreçlerini geliştirmeyi amaçlıyor.

Yem Bileşenlerinin Değerlendirilmesine Yönelik Teknik Gerekliliklerin Uyumlaştırılması için Uluslararası İşbirliği (ICCF) Yönlendirme Komitesi, ‘Yem Bileşenlerinin Tanımlanması ve Karakterizasyonu’ başlıklı çok önemli bir rehber belgeyi onayladığını açıkladı. Onay, 5 Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirilen toplantı sırasında alındı.ICCF’den yem bileşenlerinin tanımlanmasına ilişkin kılavuz..

Bu girişim, 2021 yılında başlayan işbirliğine dayalı bir çabaya dayanıyor. ICCF’nin kurucu üyelerinden hem düzenleyici otorite figürlerinden hem de sektör profesyonellerinden oluşan bir Uzman Çalışma Grubu oluşturuldu. Bu yolla, yem bileşenlerinin kimliğini ve ayrıntılı karakterizasyonunu belirlemek için gereken hayati bilgiler hakkında kapsamlı öneriler sunmak amaçlanıyor. Yakın zamanda yayımlanan kılavuz belge, başvuru sahiplerine ilgili bilgileri etkili bir şekilde bir araya getirmelerinde yardımcı olan temel bir kaynak görevi görüyor. Ayrıca, süreci kolaylaştırmak için, başvuru sahiplerinin başvuru için gerekli verileri toplamasına yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir denetim listesi içeriyor.

Söz konusu belgenin içeriğinin yalnızca yeni görüşlere dayanmaması, aksine, önceden var olan uluslararası kılavuzlardan elde edilen bilgilerin, ICCF kurucu üye uzmanlarından oluşan seçkin bir panelin derin uzmanlığının ve Ocak 2022’de bir danışma aşamasında toplanan geri bildirimlerin bir araya getirilmesi dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz