İMAŞ MAKİNA:5 KITADA , 100 ÜLKEYE TEKNOLOJİ HİZMETİ

0
1471

Dünya’nın yüzden fazla ülkesine ihracat gerçekleştiren İmaş Makina, yurt dışı projelerine hız kesmeden devam ediyor.

İmaş  Makina , çelik konstrüksiyon bina da dahil olmak üzere komple proje olarak ve  gerçekleştirdiği tesisler ile dikkat çekiyor..İMAŞ MAKİNA:5 KITADA , 100 ÜLKEYE TEKNOLOJİ HİZMETİ

İmaş  Makina’yı tanıyalım:

İttifak Holding bünyesinde 1989 yılında yüksek kalite ve teknoloji ile makine ve ekipman üretmek üzere kurulan İmaş, tahıl değirmenciliğinde Milleral, yem fabrikalarında Viteral, şeritli testere sektöründe Cuteral, çelik yapı sektöründe Steral ve satış sonrası hizmetlerde ise ProSupport markalarıyla faaliyet göstermekte, profesyonel idari ve teknik kadrolarıyla bu sektörlere değer katmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana dünyada 100’den fazla ülkede anahtar teslimi un ve yem fabrikası kuran ve binlerce testere tezgahı üreten şirketimiz, “önce güven” ilkesiyle müşterilerine hizmet vermekte, yüksek kalite anlayışı ve hızlı satış sonrası hizmetiyle iş ortaklarının memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Firma Profili

Makine imalat sektöründe AR-GE’ye en çok yatırım yapan ilk 10 firma arasında yer alan firmamız, kurumsal mühendislik birikiminin yansıması olan son teknolojiyle donatılmış, sektörünün ilk AR-GE Merkezi ile müşterilerine kaliteli ve inovatif ürünler sunmaktadır.

Birbirini tamamlayan sektörlerde üretim yapması sayesinde iş ortaklarına anahtar teslimi entegre fabrika çözümleri sunan İMAŞ, ürettiği makine ve ekipmanların kalitesini hem bünyesindeki kalite güvence birimleri ile her adımda titiz bir şekilde kontrol etmekte hem de dünyaca kabul görmüş kalite belgeleriyle kalitesini garanti altına almaktadır.

32 yıllık tecrübenin ve dünya çapında verilen hizmetin sonucu olarak son yıllarda Türkiye’nin En Büyük 1000 İhracatçısı arasında yer alarak hedeflerine emin adımlarla ilerlemenin gururunu yaşamaktadır.

Milleral değirmencilik sektörüne yüksek verimli ürünler sunabildiği gibi aynı zamanda Anahtar teslimi tesisler üretebilmekte ve kusursuz sistem entegrasyonu ile tesisinizi yüksek verimle çalıştırmanızı garanti etmektedir.

İMAŞ MAKİNA:5 KITADA , 100 ÜLKEYE TEKNOLOJİ HİZMETİ

Anahtar teslimi projelerde;

Yatırımcı hedef kapasitesine uygun bina tasarımlar ve makine yerleşimi yapılır. Bu tasarım aynı zamanda istenen ürün özelliklerine göre diyagramlarla iş akışı sistematiğine dökülür.

Çelik konstrüksiyon projelerde temel atma aşamasından çatının bitirilmesine kadar tüm süreç titizlikle yönetilir ve tesisin sağlam bir altyapıya sahip olması sağlanır.

Proje için ihtiyaç duyulan makineler, projeye özel ve minimum maliyete sebep olacak özellikte üretilir.

Fabrika montajı alanında uzman montaj ekiplerince maksimum verim prensibine göre mekanik ve elektrik montaj tasarlanır. Bu tasarımlar tesisin planlanan en kısa sürede ve sistemin akışını en hızlı sağlayacak ş ekilde devreye alınmasını sağlar. Bütün bu çalışmalar süpervizörlerin kontrolünde gerçekleştirilir ve sistem kalitesi garanti altına alınır.

Montajın tamamlanması ve gerekli tüm kontrollerin yapılmasının ardından fabrika devreye alınır. Milleral uzman ekibi tesisin hedeflenen kapasite, performans ve nihai ürün kalite değerlerine ulaşmasını sağlar.

Milleral uzman eğitmenleri tarafından , tesisin devreye alınması esnasında ve sonrasında tesiste çalışacak olan teknik personele standart teknik eğitimler verilir. Çalışanların, Milleral makinelerinin işletilmesi, bakımı ve değirmen sistemiyle ilgili temel prensipler konusunda yüksek seviye bilgi sahibi olması sağlanır.

Milleral teslim ettiği projelerin kusursuz şekilde çalışması, servis ve yedek parça ihtiyacı durumunda anında destek sağlamak için Pro Support ekibi ile 7/24 kesintisiz hizmet sunar. Bu ekip, bir Milleral tesisi olsun ya da olmasın tüm değirmencilik sektörüne Milleral kalitesinde hizmet vermektedir.

Çelik Kontrüksiyon Yapılar

Çelik Kontrüksiyon  Yapılarİmalat ve montajdaki hız, üretilen malzemelerin doğaya zarar vermeyen geri dönüşümlü malzemeler olması ve sistemin ileride doğabilecek ihtiyaç  halinde sökülüp başka lokasyonlara taşınabilir olması, çelik konstrüksiyon yapıların en önemli avantajlarıdır. Bu nedenle günümüzde değirmen tesislerinde çelik konstrüksiyon kullanımı da bir hayli yaygınlaşmıştır. Milleral, bünyesinde bulundurduğu çelik konstrüksiyon departmanı ile entegre tesisin tüm öğelerini aynı mühendislik ekibiyle tasarlama ve üretme kabiliyetine sahiptir.  Bu özelliğiyle öne çıkan Milleral, yurtdışındaki birçok iş ortağına yenilerini eklemekte, müşterilerine çelik binalar ve hangar için çelik şase projelendirme, imalat ve montajı içeren komple anahtar teslimi çözümler sunabilmektedir.

Viteral yem sektörüne yüksek verimli ürünler sunabildiği gibi aynı zamanda anahtar teslimi tesisler üretebilmekte ve kusursuz sistem entegrasyonu ile tesisinizi yüksek verimle çalıştırmanızı garanti etmektedir.

İMAŞ MAKİNA:5 KITADA , 100 ÜLKEYE TEKNOLOJİ HİZMETİ

Anahtar teslimi projelerde;

Yatırımcının hedef kapasitesine uygun bina tasarımları ve makine yerleşimi yapılır. Bu tasarım aynı zamanda istenen ürün özelliklerine göre diyagramlarla iş akışı sistematiğine dökülür.

Fabrika montajı alanında uzman ekiplerce maksimum verim prensibine göre mekanik ve elektrik montajı tasarlanır. Bu tasarımlar, tesisin planlanan en kısa sürede ve sistemin akışını en hızlı sağlayacak şekilde devreye alınmasını sağlar.

Çelik konstrüksiyon projelerde temel atma aşamasından çatının bitirilmesine kadar olan tüm süreç titizlikle yönetilir ve tesisin sağlam bir altyapıya sahip olması sağlanır.

Proje için ihtiyaç duyulan makineler, projeye özel ve minimum maliyete sebep olacak özellikte üretilir.

İMAŞ MAKİNA:5 KITADA , 100 ÜLKEYE TEKNOLOJİ HİZMETİ

Cuteral markamızla yurtiçi ve yurtdışı pazarlara yirmi çeşitten fazla şerit testere tezgahı ile hizmet vermekteyiz. Yurt içinde pazar payımızı her geçen gün artırmakla birlikte, yurt dışında pazar çeşitliliğimizi artırma amaçlı her türlü platform ve organizasyondan faydalanmaktayız

İMAŞ MAKİNA:5 KITADA , 100 ÜLKEYE TEKNOLOJİ HİZMETİ

STERAL; inşaat sektöründe, endüstriyel yapılar, hizmet binaları, sosyal binalar (otel, AVM, hastane), stadyum ve köprü gibi projelerin yapımı alanında faaliyet göstermektedir. Proje tasarımı, imalat ve montaj gibi alanlarda vizyon sahibi profesyonel kadromuz ile yenilikçi hizmetleri müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

ProSupport ekibi : Bir Milleral, Viteral ürünü ya da tesisine sahip olun ya da olmayın, Milleral, Viteral ürün ya da tesisiniz garanti kapsamında olsun ya da olmasın, satış sonrası teknik servis hizmetine doğrudan iletişimle sahip olabileceksiniz.

İşi, sadece satış sonrası teknik destek olan ProSupport ekibi yedek parça ve servis hizmetleriyle operasyonlarınızın kesintisiz yürüyebilmesi için 7/24 destek verir.

KAYNAK.İMAŞMAKİNA KURUMSAL SİTESİ

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz