Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi 1. Sınıf Öğrencileri “Kariyer Planlama”da..

0
609
Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ercan Ödül Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi 1. Sınıf Öğrencileri ile “Kariyer Planlama” dersinde biraraya geldi.
Ercan Ödül’den veteriner hekimlik mesleğinin dünü, bugünü ve geleceği anlatımı..
Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Sağlığı Ekonomisi ve İşletmeciliği Anabilim Dalı öğretim üyelerinin daveti üzerine Kariyer Planlama dersinde Veteriner Fakültesi 1. sınıf öğrencileri ile biraraya gelen Başkan Ercan Ödül veteriner hekimlik mesleğinin dünü, bugünü ve geleceği, 6343 sayılı “Türkiye’de Veteriner Hekimlik Mesleğinin İcrası ve Türk Veteriner Hekimleri Birliğinin Teşekkülü” kanunu ile Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odasının etkinlik ve faaliyetleri hakkında meslektaş adaylarına bilgi verdi.
Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ercan Ödül ”Davetleri için Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Sağlığı Ekonomisi ve İşletmeciliği öğretim üyeleri Prof. Dr. Erol AYDIN ile Dr. Öğretim Üyesi Mehmet KÜÇÜKOFLAZ’a teşekkür ederiz” açıklamalarında bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz