Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 34. dönem mezuniyet töreni

0
116

Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 34. dönem mezuniyet töreni düzenlendi.

Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 34. dönem mezuniyet töreni düzenlendi. Ülkemizin ve Bölgemizin en önemli ve köklü Veteriner Fakültelerinden olan Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanlığı tarafından organize edilen “34. Dönem Mezuniyet Törenine” Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Kılıç , Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mete Cihan , Kars Tarım ve Orman İl Müdürü İbrahim Altıntaş, Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ödül , mezun olacak öğrenciler ve yakınları katıldı.
Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 34. dönem mezuniyet töreni
Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ödül, Kars İl Tarım ve Orman Müdürü İbrahim Altıntaş, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu ve Dekan Prof. Dr. Mete Cihan’ın konuşma yaptığı törende konuşmacılar mezun olan Veteriner Hekimlere hayatlarında başarılar diledi.
Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ödül tören sonrası yaptığı açıklamada “ Bölge Veteriner Hekimleri Odası Yönetim Kurulu olarak Odamızın temellerinin atıldığı, hepimizin mezun olduğu Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 34. Dönem mezuniyet törenine katılarak genç meslektaşlarımızın heyecanına ve mutluluğuna ortak olduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz. Bu vesile ile bizleri bu törene davet eden Sayın Dekanımız Mete Cihan Hocamıza buradan teşekkür etmek istiyorum.
Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesinin 34. dönem mezuniyet töreniMezun olan tüm meslektaşlarımıza meslek hayatlarında başarılar dilerken, Veteriner Hekimlik mesleğini icra ederken meslek etiği ve deontolojik kurallarından ayrılmamalarını, bu güzel günün sonunda hepimizin birlikte tekrar ettiği “Veteriner Hekim Yemini”ne bağlı kaldıkları bir meslek hayatı yaşamalarını diliyorum. Kutsal Veteriner Hekimlik mesleğine ilk adımı attıkları için tekrar genç meslektaşlarımızı tebrik ediyor, kendilerine en derin mesleki saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” diye sözlerini noktaladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz