KEDİ VE KÖPEK MAMALARI GDO İÇERMEYEN VE AZ TAHILLI İÇERİĞİYLE TERCİH EDİLİYOR

0
242

Son zamanlarda kedi ve köpeklerimizin en büyük sıkıntılarından birisinin obeziteyle mücadele olmasının en önemli sebebi çok tahıl içeren yüksek kalorili mamalar tüketmelerinden kaynaklanıyor. Sevimli dostlarımızın sağlığını kendi sağlığımız gibi önemsediğimizden tükettikleri gıdaların içeriğine çok dikkat etmemiz gerekiyor. Felicia kedi ve köpek mamaları beslenme uzmanlarıyla birlikte özel olarak hazırladığı formülle elde edilen az tahıllı hipoalerjenik mamalar az tahıl içermesi, Genetiği Değiştirilmiş Organizma (GDO) içermeyen ürünleriyle evcil hayvan sahipleri tarafından tercih ediliyor.

KEDİ VE KÖPEK MAMALARI GDO İÇERMEYEN VE AZ TAHILLI İÇERİĞİYLE TERCİH EDİLİYOR

Sevimli dostlarımız için neden az tahıllı ve hipoalerjenik mamalar tercih etmeliyiz

Kedi ve köpeklerimiz için az tahıl içeren gıdalar daha yüksek protein içerdiğinden özel olarak geliştirilen doğala en yakın beslenme çeşidi olduğundan Felicia mamaları dostlarımızın bu gıdaları almalarına destek oluyor. İçeriğinde kimyasal aromalar, tatlandırıcılar olan mamalar kedi ve köpeklerde alerjik reaksiyonlara sebep olabildiği gibi cilt rahatsızlıkları ve sindirim bozukluklarına sebebiyet verebiliyor. Bu alerjileri önlemek için Felicia daha az alerjen risk faktörleri içeren bunun için özel olarak geliştirilmiş hipoalerjik mamalarıyla dostlarımızın sağlığını önemsiyor.

Kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına için özel olarak hazırlanan mamalar

Kedi ve köpeklerinde tıpkı biz insanlar gibi beslenme tarzları ve ihtiyaç duydukları içerikler değişiklik gösterebiliyor. Felicia kedi ve köpekler için özel olarak üretilen içeriklerle küçük dostlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda zengin içerikli mamalarıyla onların gelişimini destekliyor. Felicia kedi mamaları; vücutta kalsiyum, magnezyum ve potasyum hareketlerine yardımcı olan vazgeçilmez yaşam kaynağı desteği olan Taurin amino asidi içeriyor. Beslenme uzmanlarıyla birlikte geliştirilen Felicia kedi ve köpek mamaları içerikleriyle dostlarımız için en iyi tüketim deneyimini yaşamalarını sağlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz