“Koruyucu Hekimlik” konulu sunum KARS’TA Gerçekleştirildi..

0
3559
Kars’ta Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası ile sektör paydaşlarından İnterhas Firması işbirliğinde “İnterhas Tanıtım Günleri” toplantısı düzenlendi.
Serbest veteriner hekimin katıldığı toplantı Başkan Ercan Ödül’ün açılış konuşması ile başladı. Açılış konuşmasından sonra firma yetkililerinden Veteriner Hekim Özkan Kertikoğlu’nun “Koruyucu Hekimlik” konulu sunumu gerçekleştirildi..
"Koruyucu Hekimlik" konulu sunum KARS'TA Gerçekleştirildi..
Kars’ta; sektör paydaşlarından İnterhas Firması ile Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası işbirliği ile “İnterhas Tanıtım Günleri” toplantısı düzenlendi. Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ercan Ödül, Yönetim Kurulu Üyeleri Özkan Soylu, Cumhur Saltan, Murat Oymak ile Kars ve Ardahan’da görev yapan çok sayıda serbest veteriner hekimin bu toplantıya katıldığı açıklandı.
“İnterhas Tanıtım Günleri” toplantısı Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odası Başkan Ercan Ödül’ün açılış konuşması ile başladı."Koruyucu Hekimlik" konulu sunum KARS'TA Gerçekleştirildi..
Açılış konuşmasından sonra firma yetkililerinden Veteriner Hekim Özkan Kertikoğlu’nun “Koruyucu Hekimlik” konulu sunumundan ve firma yetkilisi Gürcan Öner’in sunum ile devam eden toplantı sonunda Kars, Ardahan, Iğdır Bölgesi Veteriner Hekimleri Odasının bölge hayvancılığı için yapılacak projelerde sektör paydaşlarından İnterhas Firması ile işbirliği yapılmasının kararlaştırıldığı açıklamalarında bulunan Başkan Ercan Ödül” Odamız tarafından organize edilen bilgilendirme toplantımıza iştirak ederek katkı veren tüm katılımcılara teşekkür ederiz.” diye konuştu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz