Kutlusan Kafes Ekipman firması ve BÜYÜKKUTLU ailesi’nden DEPREME 50 milyon DESTEK..

0
6118

BÜYÜKKUTLU’DAN Önce 5 MİLYON Sonra 45 MİLYON : 50 Milyon TL Deprem Yardımı Geldi..

Sektörün değerli bir dünya markası olup yatırım ve istihdamları ile ülke ekonomisine de büyük maddi değerler katan Kutlusan Kafes Ekipman firması ve BÜYÜKKUTLU ailesi’nden DEPREME toplam 50 milyon liralık yardım desteği yapıldı.

İsmini ticari başarıları başta olmak üzere diğer yandan da yaptıkları hayır işlerindeki aktiflikleriyle gurur duyulan Büyükkutlu ailesişimdi de depremzedelere yönelikyaptığı  büyük yardım hamlesi ile sektörde ve iş çevrelerinde yine konuşulur oldu.

Tüm Türkiye’nin Tek Yürek olduğu depremzedelere yardım programına canlı olarak bağlanan hayırsever işadamı Kutlusan Kafes Ekipman Firması Kurucu Başkanı olan Mustafa Büyükkutlu, deprtem felaketi ile yaşanan büyük acı ile önce 5 milyon TL’lik nakit yardımının ardından, daha sonrada depremzedelere konut yapımında kullanılmak üzere 45 milyon TL daha bağışlayacaklarının duyurusunda bulundular..

Hayvancılık sektörünün yakından tanıyıp başarılarıni takdirle karşıladığı  Kutlasan Kafes Ekipman firması ve yönetimindeki BÜYÜKKUTLU ailesi ”sosyal etkinliklerde de gönül zenginlikleriyle topluma örnek oluyorlar ve teşekkürleri fazlasıyla hakediyorlar” ifadelerine mazhar oluyorlar
Hayvancılık sektörünün yakından tanıyıp başarılarıni takdirle karşıladığı  Kutlasan Kafes Ekipman firması ve yönetimindeki BÜYÜKKUTLU ailesi ”sosyal etkinliklerde de gönül zenginlikleriyle topluma örnek oluyorlar ve teşekkürleri fazlasıyla hakediyorlar” ifadelerine mazhar oluyorlar


Yapılan görüşmelerde konu ile ilgili olarak bilgisine başvurulan  Mustafa Büyükkutlu, depremden etkilenen vatandaşlarımıza konut yapımında kullanılmak üzere AFAD’a 45 milyon TL bağış gerçekleştireceklerini sözlerinde belirterek, “Böyle zor bir zamanda önceliğimiz depremden etkilenen vatandaşlarımız olmuştur, öyle de olmalıdır.

Kutlusan Kafes Ekipman firması ve BÜYÜKKUTLU ailesi'nden DEPREME 50 milyon DESTEK..Büyükkutlu Vakfımızdan 5 milyon TL’lik nakit yardımı havale etmiştik. Yardım programında da taahhüt ettiğimiz 45 milyon TL’lik yardımı KUTLUSAN A.Ş. firmamızdan AFAD’a aktaracağız. Konut yapımı için aktaracağımız bu parayla ilgili olarak AFAD’ın talimatlarını bekliyoruz, onlar gerekli işlemleri yaptığında parayı AFAD’ın hesabına aktaracağız.

Allah’ım böyle acıları bir daha memleketimize yaşatmasın. Devletimiz, milletimiz var olsun. Ezanımız, bayrağımız, Kur’anımızı daima başımızda tutmak için biz böyle zor günleri dayanışma içinde aşacağız inşallah. Katkı veren herkesten Allah razı olsun.” diye konuştu.

Depremzedelere yardım konusunda farklı destekleri de gerçekleştiren Büyükkutlu ailesinin, doğrudan AFAD’a desteği böylece 50 milyon TL’yi bulmuş oldu.

Hayvancılık sektörünün yakından tanıyıp başarılarıni takdirle karşıladığı  Kutlasan Kafes Ekipman firması ve yönetimindeki BÜYÜKKUTLU ailesi ”sosyal etkinliklerde de gönül zenginlikleriyle topluma örnek oluyorlar ve teşekkürleri fazlasıyla hakediyorlar” ifadelerine mazhar oluyorlar.

Bizlerde sektör medyaları olan ANİMAL HAYVANCILIK Dergisi, VETERİNER Dergisi ve  www.hayvancilikhaber.com  haber portalı olarak başarılarından ve kendilerini yakinen tanımaktan dolayı gurur duyuyor, tebrik ediyoruz.

 

Haber editörü: Mert CİĞERLİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz