Ana Sayfa Ekipman Meko Standına Bakan Yumaklı’dan ZİYARET

Meko Standına Bakan Yumaklı’dan ZİYARET

0
4546

ETKİNLİK / 

Antalya’da Düzenlenen 15.TUYEM’de 

Meko Standına Bakan YUMAKLI’dan ZİYARET

MEKO FİRMASI, güçlü teknolojik altyapısı, kurumsal yönetimi ve nitelikli çalışanlarının çabaları ile ilerlemesini günümüze kadar sürdüren güçlü sektör firmalarımızndan biri..

Bu yıl 15.si düzenlenen TUYEM KONGRESİ, yem işi ile ilgili tüm sektörel kesimleri uzun yıllardır bir araya getirmesi nedeniyle “Yem Sanayisinin Buluşma Noktası” olarak anılıyor…

Bakan İbrahim Yumaklı TUYEM sergi alanında, Meko standına da uğradı ve yetkililerinden çalışmaları hakkında bilgiler aldı..
Bakan İbrahim Yumaklı TUYEM sergi alanında, Meko standına da uğradı ve yetkililerinden çalışmaları hakkında bilgiler aldı..

Sektörün değerli teknoloji firmalarından MEKO ‘da GÜMÜŞ sponsor olarak destek verip katılımda bulunduğu 15.TUYEM Kongresi, karma yemler konusunda dünyanın en büyük kongrelerinden biri sayılıyor. Bu yıl 15.düzenlenen TUYEM Kongresi ve sergi alanında standı ile de  yer alan MEKO firması açmış olduğu standı ile büyük ilgi gördü.

Tuyem’de  Bakan YUMAKLI, MEKO Standını da ZİYARETTE bulundu..

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’nın açılışına katıldığı ve stant ziyaretlerinde bulunduğu sergi alanında, Meko standına da uğradığı ve yetkililerinden çalışmaları hakkında bilgiler aldığı görüldü.

MEKO FİRMASI, güçlü teknolojik altyapısı, kurumsal yönetimi ve nitelikli çalışanlarının çabaları ile ilerlemesini günümüze kadar sürdürerek gelen güçlü sektör firmalarımızdan biri..

Meko, 1983 yılında kuruldu..

Şirket kurumsal sitesinden Yönetim Kurulu Başkanı / CEO’su sn. Rıza Aycan’ın mesajındaki anlatımı ile MEKO için”  Otomasyon sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak 40 yılı aşkın süredir sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Kurulduğumuz ilk yıldan itibaren güven odaklı bir yaklaşımla çalışıyoruz ve üretiyoruz. Her sektörün, o sektörde faaliyet gösteren her bir kuruluşun farklı olduğu bilinci ile sizlere özel çözümler üretiyoruz

MEKO olarak, 1983 yılından bu yana edindiğimiz bilgi birikimimiz ve deneyimimiz ile projelerinizin her aşamasında işinize değer katmak için sizinle birlikteyiz.” sözlerinin sektör ve Türkiye ekonomisi için ne kadar çok büyük bir değer ifade ettiği görülüyor.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz