Sektörün ACI KAYIBI

0
22
Konuralp ÖZÇELİK; beyefendiliği- güler yüzlülüğü ve naifliğiyle gönüllerde taht kurmuştu..

MİSTAV İLAÇ’ın kurucusu Değerli İnsan Konuralp ÖZÇELİK Vefat Etti..

Türkiye Hayvancılık Sektörünün ACI KAYIBI..

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezunu olup sahada çeşitli deneyimlerden sonra, 1992 yılında Türk tavukçuluk sektöründe faaliyet göstermek üzere Ankara’da Mistav İlaç‘ı yine kendisi gibi Veteriner Hekim olan eşi Hande Özçelik ile kurarak  bugüne dek gösterdiği gelişim çizgisiyle sektörün önemli aktörlerinden biri haline getiren değerli sektör bireyi Veteriner Hekim Konuralp ÖZÇELİK vefat etti..

Konuralp ÖZÇELİK; beyefendiliği- güler yüzlülüğü ve naifliğiyle gönüllerde taht kurmuştu..

30 yıla yakın bir zamandır sektöre kattıkları değer ile de taktir edilen MİSTAV iLAÇ ve yönetiminde Genel Müdür olarak görevini sürdüren Konuralp ÖZÇELİK; beyefendiliği- güler yüzlülüğü ve naifliğiyle gönüllerde taht kuran bir kişilik olarak anılıyordu.

Ticari ve insani ilişkilerde de aileleşen MİSTAV..

Türkiye hayvancılık sektörüne yayınladığı ANİMAL Hayvancılık Dergisi, VETERİNER Market Dergisi, Hayvancılık Haber portalı ve diğer Enformasyon Medya Grubu yayınları olarak gelişimlerini yakından takip ettiğimiz MİSTAV İlaç ve yönetim birimleri bugüne dek kurdukları ticari ve insani ilişkilerde bizler ile de bir aile gibi olmuş ve gönlümüzde yer edinmiş değerler arasında yer almakta..
Konuralp ÖZÇELİK; beyefendiliği- güler yüzlülüğü ve naifliğiyle gönüllerde taht kurmuştu..
Ankara’da Mistav İlaç‘ı yine kendisi gibi Veteriner Hekim olan eşi Hande Özçelik ile kurdu

Çok büyük üzüntü içerisindeyiz..

Konuralp ÖZÇELİK’in bu ani kaybından dolayı büyük üzüntü duyan sektör bireyleri ve aile yakınları gibi bizlerde çok büyük üzüntü içerisindeyiz..
Konuralp ÖZÇELİK için, Allah Rahmet Eylesin, mekanı cennet olsun dileğinde bulunurken;
Başta sevgili eşi Hande ÖZÇELİK ve değerli kızları Öykü ÖZÇELİK olmak üzere tüm ailesine, sektör ve meslek camiasına da ayrıca baş sağlığı diliyoruz.
ENFORMASYON MEDYA/ Remzi CİĞERLİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz