Novus: Sektörün Bağırsak Sağlığı Lideri Olmak İçin Çalışıyoruz

0
17

Novus: Sektörün Bağırsak Sağlığı

Lideri Olmak İçin Çalışıyoruz..

Uluslararası yem katkı şirketi, hayvancılık endüstrisindeki yeni yapılanma ve planlarını duyurdu…
Novus International, Inc. CEO’su ve Başkanı DanMeagher, “Dünyanın her yerinde bizim için çalışan yüksek motivasyonlu ve zeki tarım profesyonellerinden oluşan bir ekibimiz var” diye konuştu. 
 
Meagher “Hayvan tarımı endüstrisinin bir parçası olarak, dünyanın beslenmesine yardımcı olma taahhüdümüz var ve bu değişiklikler taahhüdümüzü daha iyi yerine getirmemize olanak tanıyor.”dedi.

SAINT CHARLES, MO (10 Temmuz 2020) – Dan Meagher, geçen yıl CEO ve başkan olarak Novus International, Inc.’e geri döndüğünde, altı yıllık bir aradan sonra onu şirkete geri getirenin insanlar olduğunu sözlerinde ifade etmişti.Meagher şimdi de kendini çalışanlarının eline bırakarak, onlara olan güvenini gösteriyor.

Novus: Sektörün Bağırsak Sağlığı Lideri Olmak İçin Çalışıyoruz

Meagher, “Ekim ayında Novus’a döndüğümden beri, şirketin bağırsak sağlığı lideri olmak için ne yapması gerektiğini değerlendiriyorum, bunun olabileceğini biliyorum” diye konuşarak yaptığı  değerlendirmelerde, ”Novus yeni bir kurumsal yapı uygulamasına ve müşteriye daha yakın karar verebilen, yalın ve çevik bir şirket yaratmayı hedefleyen bölgesel bir işletme modeli oluşturulmasına liderlik etti diye konuştu.

Novus tarafından yapılan bu değişikliklerin, “Kader Projesi” adlı çok aşamalı bir stratejik planın parçası olduğu ifade ediliyor.

Novus International ceosu Meagher yaptığı açıklamalar ile, “Beslenme yoluyla sürdürülebilir protein üretimi için bağırsak sağlığı çözümlerinde lider” olma arayışında şirkete liderlik edecek yeni “Yönetici Liderlik Ekibini” de duyururken;  yeni yapıyı ve liderlik ekibini bir araya getirme sorumluluğuyla, Novus’un vizyonunda da kararlı olduğunu söyleyerek “Dünyayı sağlıklı, uygun fiyatlı yiyeceklerle beslemeye ve yaşam kalitesini iyileştirmeye yardımcı olmak.” ilkesi ile hareket edeceklerini ifade etti.

Yeni Yönetici Liderlik Ekibi:

Novus: Sektörün Bağırsak Sağlığı Lideri Olmak İçin Çalışıyoruz

 

 

Meagher, “Kader Projesi” ile belirtilen değişiklikleri uygulayarak şirketin karmaşıklığı azaltacağını, süreçleri basitleştireceğini ve daha yüksek özerklik ve sorumluluk sağlayacağını söylediği konuşmasında “Dünyanın her yerinde bizim için çalışan yüksek motivasyonlu ve zeki tarım profesyonellerinden oluşan bir ekibimiz var” dedi.

“Yönetici Liderlik Ekibi”nin amacı, ekibimize müşterilerimizle fark yaratabilmeleri için ihtiyaç duydukları araçları ve desteği sağlamaktır. Bu yeni yapı altında insanımıza duyduğumuz saygı ve güveni ortaya koyuyoruz. ” diye sözlerini sürdüren  Meagher, bunun bir örneğinin Novus’un araştırma ve geliştirme departmanında olduğunu söyledi.

Novus International ceosu Meagherkonuşmasında ayrıca “Yenilikçi bilim adamları, araştırmacılar ve araştırma ortaklarından oluşan harika bir ekibimiz var ve HMTBa molekülünde güçlü bir temele sahibiz. Tüm bunlar Novus’u yeni teknoloji geliştirme ve mevcut çözümlerimizi genişletme konumuna getiriyor. ”dedi.

Bilindiği üzere, Metiyonin analoğu veya HMTBa [2-hidroksi 4- (metiltio) butanoik asit], ticari hayvan tarımında gerekli bir amino asit ve gerekli besin olan metiyonin formudur. Metiyonin ürünlerinin yanı sıra, HMTBa molekülünün çok yönlülüğü, Novus’un bir dizi organik iz mineralleri, besleyici yem asitleri ve hayvanın bağırsak sağlığını olumlu bir şekilde etkileyen ve nihayetinde büyüme ve gelişmeyi etkileyen diğer çözeltiler oluşturmasına izin verdi.

”Novus, organik iz mineral çözümleri ve uzmanlığıyla halihazırda tanınmaktadır ve Başkan Meagher, şirketin bağırsak sağlığı ürünleri ve hizmetleri için endüstrinin de başvurduğu bir şirket olmasını istemektedir.”diye yapılan açıklamalarda ayrıca Meagher şunları söyledi:

“Bir hayvanın bağırsaklarında olanlar, gelişiminin her bölümünü etkiler. Sağlıklı bir bağırsağı olan bir hayvan daha az müdahale gerektirir. Sağlıklı bir bağırsak, nihayetinde bir hayvanın büyüme potansiyelini sürdürülebilir bir şekilde karşılamasına yardımcı olur, bu da tüm müşterilerimizin istediği şeydir. ”

Meagher ve ekibi, önümüzdeki aylarda yeni stratejik yönü uygulamaya devam edecek.
“Bu değişiklikler sayesinde işimizi geliştiriyoruz ve müşterilerimize etkili ve verimli bir şekilde hizmet etme becerimizi genişletiyoruz” diye konuşan Meagher “Hayvan tarımı endüstrisinin bir parçası olarak, dünyanın beslenmesine yardımcı olma taahhüdümüz var ve bu değişiklikler taahhüdümüzü daha iyi yerine getirmemize olanak tanıyor.”açıklamalarında bulundu.

Novus International, küresel olarak hayvancılık endüstrisi için sağlık ve beslenme çözümleri geliştirir, üretirve ticarileştirir. Merkezi Saint Charles, Missouri, ABD’de bulunan şirket, Mitsui & Co. (U.S.A.), Inc.. ve
Nippon Soda Co., Ltd.’ye aittir. Novus hakkında daha fazla bilgi için www.novusint.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bilindiği üzere; Novus International, Inc.. merkezi Saint Charles, Missouri, ABD’dedir ve dünya çapında 90’dan fazla ülkede müşterilere hizmet vermektedir.

Tarım endüstrisi için hayvan sağlığı ve beslenme çözümlerinin bilimsel olarak geliştirilmesinde, üretilmesinde ve ticarileştirilmesinde küresel bir lider olan Novus’un 160’tan fazla ürün portföyü, ALIMET® ve MHA® yem takviyeleri, MINTREX®şelatlı iz mineraller, CIBENZA® enzim yem katkı maddeleri, NEXT ENHANCE® yem katkı maddesi, ACTIVATE® organiz asit, ACIDOMIX® koruyucu ön karışım, SANTOQUIN® yem koruyucusu, AGRADO® yem antioksidanı ve diğer birçok özel bileşenlere sahip.

Novus, Mitsui & Co. (A.B.D.), Inc. ve Nippon Soda Co., Ltd.’ye aittir. Daha fazla bilgi için www.novusint..com adresini ziyaret edin..

0
4

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz