Sami AYDIN: AYTAV’dan Yenilikler Devam Ediyor..

0
21

“OTOMATİK SİSTEM – MAKSİMUM ÜRETİM” SLOGANIYLA AYCAGE YUMURTACI  TAVUK KAFESLERİ..

Sami AYDIN:
Yenilikler Devam Ediyor..

Sami AYDIN: AYTAV'dan Yenilikler Devam Ediyor..

–  Yurtiçi ve yurtdışında 75 ülkeye yapılan tavukçuluk ekipmanları ihracatıyla Türkiye ekonomisine katkı sağlayan

–  A60X60 YUMURTACI  TAVUK KAFESLERİ modeli olarak  3 kat, 4 kat ve 5 kat şeklinde olmak üzere de tasarlanan ”AYCAGE KAFES SİSTEMİ” lerinin sağlamlık, mukavemet ve kolay yönetim için en kaliteli malzemeler ile üretildiği ifade edilirken; ihtiyaç durumunda 15 kata kadar kurulabileceği ifade edilmekte..

Aytav yılların tecrübesiyle üretimlerini “Önce Kalite ” ilkesine bağlı, dünyada teknolojilerin takipçisi olarak ve uzmanlık alanını geliştirerek ülkemizin ilkleri arasına girmiş bu sayede başta tavukçuluk ekipmanları olmak üzere anahtar teslimi tavuk çiftliği kurulmasında da aranılan bir marka konumuna gelmiştir.
Aytav yılların tecrübesiyle üretimlerini “Önce Kalite ” ilkesine bağlı, dünyada teknolojilerin takipçisi olarak ve uzmanlık alanını geliştirerek ülkemizin ilkleri arasına girmiş bu sayede başta tavukçuluk ekipmanları olmak üzere anahtar teslimi tavuk çiftliği kurulmasında da aranılan bir marka konumuna gelmiştir.

Aytav Tavukçuluk Ekipmanları 1988’den bu güne kadar sektör ve yurtdışı müşterilerine  kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan,bir sektör firması olarak sektörüne yenilikler sunmaya devam ediyor.

Ürün çeşitliliğine her yıl kattıkları yeni teknolojik ürünler ile dikkatleri üzerinde toplayan Aytav Tavukçuluk Ekipmanları firması, şimdide “OTOMATİK SİSTEM – MAKSİMUM ÜRETİM” sloganı  ile”AYCAGE Yumurtacı  Tavuk Kafesleri”çeşitlerini sektörün hizmetine sundu..

 

Sami AYDIN: AYTAV'dan Yenilikler Devam Ediyor..

Bilindiği gibi Aytav yılların tecrübesiyle üretimlerini “Önce Kalite ” ilkesine bağlı, dünyada teknolojilerin takipçisi olarak ve uzmanlık alanını geliştirerek ülkemizin ilkleri arasına girmiş bu sayede başta tavukçuluk ekipmanları olmak üzere anahtar teslimi tavuk çiftliği kurulmasında da aranılan bir marka konumuna gelmiştir.

Türkiye’de bir ilk olan demonte tavuk kafesi,yumurta taşıma kasası, kuluçka ekipmanları ve geliştirdiği yükleme-taşıma sistemleriyle ilklere imza atan Aytav, sektörün gelişmesine ve müşteri memnuniyetine önemli katkılarda bulunarak şimdi de AYCAGE markasıyla Yumurtacı Tavuk Kafes çeşitleri olarak Platformlu 8 kat,  platformsuz 15 kat şeklinde olmak üzere  A60X60  A60x67,5  ve A60x75 YUMURTACI  TAVUK KAFESLERİ’ni üstün özellikleriyle beğenilere sundu..

AYTAV TAVUKÇULUK EKİPMANLARI KURUCUSU VE GENEL MÜDÜRÜ M.SAMİ AYDIN
AYTAV TAVUKÇULUK EKİPMANLARI KURUCUSU VE GENEL MÜDÜRÜ M.SAMİ AYDIN: Aytav Tavukçuluk Ekipmanları, her alanda istikrarlı büyüme, sağlam şeffaf bir yapı ve uzun süreli müşteri ilişkileri kurmayı ve kendi alanında adı ilk sırada anılan başarılı bir şirket olmayı hedeflemektedir.  

Bizde bu sayımızda Aytav Tavukçuluk Ekipmanları Kurucusu ve Genel Müdürü Sayın, M.SAMİ AYDIN ile geliştirdikleri yeni tip A60X60  A60x67,5  ve A60x75   YUMURTACI TAVUK KAFESLERİ modeli  sizler için söyleşide bulunduk.

Sn. Sami AYDIN’ın anlatımlarıyla, öncelikle 3 kat, 4 kat ,5 kat  ve 6 kat şeklinde olmak üzere de tasarlanan ”AYCAGE KAFES SİSTEMİ” lerinin sağlamlık, mukavemet ve kolay yönetim için en kaliteli malzemeler ile ürettiklerini ifade ettiği söyleşide bu yeni kafes tasarımı sisteminde  ihtiyaç duyulması halinde platformlu 8 kata platformsuz 15 kat özel isteğe göre daha da yükselebilir olacak.

 Sn.Sami AYDIN nedir bu AYCAGE KAFES SİSTEMİ ..? Biraz okuyucularımıza anltabilir misiniz..?

Sami AYDIN: “Önce Kalite ” ilkesine bağlı, dünyada teknolojilerin takipçisi AYTAV’ın  AYCAGE YUMURTACI TAVUK KAFESLERİ’ni incelediğimizde şu önemli özellikleriyle öne çıktığını görmek mümkün:

1-YAPI (SAĞLAM, DAYANIKLI, GÜVENİLİR) : AYCAGE KAFES SİSTEMİ sağlamlık, mukavemet ve kolay yönetim için en kaliteli malzemeler ile üretilmiştir. Kullanılan metal ve teller dünyanın her yerinde, her mevsimde dayanıklılık sağlar. Her 60 cm de bir U profil ayak vardır ve bu sağlamlık sayesinde platformsuz 8 kat, platform ile 15 kata kadar kurulabilir. Çeşitli göz ölçüler imal edilebilir

Sami AYDIN: AYTAV'dan Yenilikler Devam Ediyor..

2-KAFES GÖZLERİ :Maksimum hava sirkülasyonu için gözler dokuma tel ile imal edilmiştir.
7 derecelik açı ile yumurtaların
bant sistemine kolayca ve güvenli aktarımı sağlanmaktadır. Kapak telleri yatay açılmaktadır.  Farklı göz ölçüleri yapılabilmektedir.Sami AYDIN: AYTAV'dan Yenilikler Devam Ediyor..

3-YEMLEME SİSTEMİ (EKONOMİK, EŞİT YEMLEME): Yemleme arabalı yemleme sistemidir. Yem arabaları halat ve redüktörlü motor ile minimum ses üreterek hareket etmektedir. Yem, silodan yem arabalarınatamamen otomatik şekilde taşınmaktadır. Otomatik zaman ayarlı yemleme ve manuel yemleme seçeneğibulunmaktadır. Yem arabalarındaki yem seviye ayarı tavukların yeme daha kolay ulaşmasını ve standart yemleme imkanı sağlar. Dolayısı ile maksimum verime daha hızlı ulaşılabilir.
Sami AYDIN: AYTAV'dan Yenilikler Devam Ediyor..

Yemleme sisteminin güvenliği için sensörler mevcuttur. Sistemin yönetimi oldukça kolaydır.

4-SULAMA SİSTEMİ: Sistemin ortasından kafes boyunca geçen su hattı (22x22mm pvc boru) ile su dağıtımı yapılmaktadır. Sağ ve sol taraftaki gözlerin ulaşabileceği, iki gözün arasında 2 adet çelik nipel  (180°) vardır.
Su borusunun altında V şeklinde damlalık mevcuttur.Tavukların suya kolay ulaşımı ve de maksimum kuru gübre amaçlanmıştır. Su basınç kontrolü su tankları ile yapılmaktadır.

5-GÜBRE TAHLİYE SİSTEMİ :
Her katın altında gübre taşıma bant sistemi mevcuttur. 1 mm polipropilen gübre bantları ve sağlam destek yapısı ile gübre kolayca sistemin dışına atılmaktadır. Her katın sonunda gübre bandını temizleyen sıyırıcılar mevcuttur. Sistemin sonundaki yatay gübre konveyörü (kauçuk bant) ve sonrasında dikey gübre konveyörü (kauçuk bant) le gübre kolayca dışarı aktarılır ve gübre taşıma aracına boşaltılır. Sistemin kolay yönetimi için en kaliteli malzemeler ve güçlü motorlar kullanılmaktadır.

6 -YUMURTA TOPLAMA SİSTEMİ:
Yumurtalar her kata çıkıp inen asansör sistemi ile toplanmaktadır. Kafes sisteminin sağ ve sol tarafında bulunan bez bantlar ve güvenilir destek sistemi ile yumurtalar önce asansöre daha sonra konveyör yardımı ile yumurta odasına kolayca sevk edilir.

Yumurta bantları, asansör ve yumurta konveyörü minimum kırık ve çatlak oranı için uygun malzeme ile üretilmiştir. Yumurta bantları fırçalı sistem ile
temizlenmektedir.

Sami AYDIN: AYTAV'dan Yenilikler Devam Ediyor..

7-ELEKTRİK VE KONTROL SİSTEMİ Kontrol sistemimizde kullanılan malzemeler 1. sınıf kalitedir. Kontrol sistemi gübre, yemleme ve yumurta olarak 3 gruba ayrılır. Gübre sisteminin panosu kümesin arka tarafında bulunmakta ve manuel çalışmaktadır. Yemleme sisteminin panosu kümesin ön tarafında bulunmakta ve yem arabaları swiç yardımı ile otomatik ve manuel olarak çalışmaktadır. Yumurta konveyörünün sonunda yumurta sensörü bulunur. Bu sistem sayesinde yumurta fazla geldiğinde sistem tamamen durmaktadır. Fazla yumurtalar alındıktan sonra sistem tekrar çalışmaktadır.Sami AYDIN: AYTAV'dan Yenilikler Devam Ediyor..

Sn.Sami AYDIN birazda kafes çeşitlerinize değinebilir misiniz.?

Sami AYDIN:Kafes çeşitlerimiz sırasıyla CİVCİV YETİŞTİRME KAFESİ, BROYLER KAFESİ, DAMIZLIK KAFESİ ve ZENGİNLEŞTİRİLEBİLİR KAFES çeşitleri olarak sayılabilirler..

Sn.Sami AYDIN biraz AYTAV’dan da bahsedebilir misiniz..?

Sami AYDIN: Aytav Tavukçuluk Ekipmanları 1988’den bu güne kadar değerli müşterilerimiz için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan, sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımlar atan firma olmuştur.

Çalışanlarımızdan, tecrübemizden, bilgi birikimimizden ve müşterilerimizden aldığımız güçle yaptığımız işi daima daha ileriye taşımak isteriz. Aytav Tavukçuluk Ekipmanları, bu güç ile her alanda istikrarlı büyüme, sağlam şeffaf bir yapı ve uzun süreli müşteri ilişkileri kurmayı ve kendi alanında adı ilk sırada anılan başarılı bir şirket olmayı hedeflemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz