Ana Sayfa Hayvancılık Su Ürünleri Seafood Expo Eurasia balıkseverlerle buluştu

Seafood Expo Eurasia balıkseverlerle buluştu

0
14
ETKİNLİK
İlk kez kapılarını açan fuar

Seafood Expo Eurasia balıkseverlerle buluştu

Seafood Expo Eurasia, balıkçılık, su ürünleri, balık işleme, gemi inşaatı, lojistik ve ambalaj şirketlerini bir araya getirerek sektördeki en son endüstriyel gelişmeleri, tüketici tercihlerini ve eğilimlerini sundu..

Seafood Expo Eurasia balıkseverlerle buluştu

Çevre Teknolojisinin Küresel Buluşması IFAT Münih 2024 ile gerçekleşen Balıkçılık sektörü ve bu sektörle yakın ilişkili alanlarda faaliyet gösteren insanlar arasında iletişim için tasarlanmış yeni bir etkinlik olan SEAFOOD EXPO EURASIA Fuarı geçtiğimiz günlerde  Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. İlk kez kapılarını açan fuar SED Organizasyon tarafından düzenlendi. Dünya çapında balıkçılık endüstrisi topluluğuna yeni bir düşünce getirmeyi amaçlayan fuar; balıkçılık, su ürünleri, balık işleme, gemi inşaatı, lojistik ve ambalajlama şirketlerini bir araya getirdi.

Seafood Expo Eurasia, balıkçılık, su ürünleri, balık işleme, gemi inşaatı, lojistik ve ambalaj şirketlerini bir araya getirerek sektördeki en son endüstriyel gelişmeleri, tüketici tercihlerini ve eğilimlerini sunarak inovasyona öncülük eden bir platform olarak ön plana çıktı. Etkinlik kapsamında, küresel sorunlar ve Afrika, Avrasya, Orta Doğu ve Latin Amerika pazarlarının özellikleri gibi konular, alanında uzman birinci sınıf konuşmacılarla ele alınacak kapsamlı bir program sunuldu

Türkiye’nin deniz ürünleri lojistiğindeki artan rolü, ülkenin potansiyelini daha da genişletip güçlendiriyor. Uluslararası gerilimler ve kısıtlamaların deniz ticaretini etkilemesine rağmen, Türkiye’nin avantajlı coğrafi konumu, gelişmiş taşımacılık sektörü ve istikrarlı ticaret politikası, aksayan tedarik zincirlerini düzeltebilecek bir ülke olarak öne çıkıyor.

Fuar, etkinliğine 120’den fazla ülkenin temsilcisinin katıldığı ifade ediliyor. bekleniyor.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz