Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması: 25 – 28 Kasım 2020

0
48

Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması!

Uluslararası Sektör Liderleri Growtech fuarında 25-28 Kasım tarihleri arasında, 20. kez buluşuyor!

Avrupa’nın en büyük ikinci, dünyanın en büyük dördüncü seracılık endüstrisine sahip Türk tarım sektörü,  ulusal ve uluslararası sektör profesyonellerini 20. yılında Anfaş Expo Center’da bir araya getirecek!

Dünyanın En Büyük Örtüaltı Tarım Sektörü Fuarı!

Tarımın uluslararası buluşması Growtech, geçtiğimiz yıl 32 ülkeden 202’si uluslararası toplam 606 katılımcı firmayı, 112 ülkeden onbinlerce ziyaretçi ile Antalya Expo Center’da 50 bin m2 alanda buluşturdu. Growtech 2019, önceki yıla kıyasla yabancı ziyaretçi sayısını %50, toplam ziyaretçi sayısını %25 oranında arttırarak yeni bir rekora imza attı.

Hollanda, İspanya, Çin, Güney Kore, Mısır ve Afrika firmaları Growtech fuarında “milli katılım” ile yer aldı. Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar sektörün her bir yapı taşını tek bir çatı altında toplayan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 20. yaşını kutluyor.

Growtech 2020 Tarım Fuarı’nda bu yıl, 30’u aşkın ülkeden 900’den fazla lider firma ve markanın yanısıra ziyaretçi sayısının daha da geliştirilerek, 130 ülkeden gelecek olan sektör profesyonellerinin ağırlanması hedefleniyor.

Growtech 20. yılında , 25 – 28 Kasım 2020 tarihleri ​​arasında Anfaş Expo Center’da!

Uluslararası Sektör Liderleri Growtech fuarında 25-28 Kasım tarihleri arasında, 20. kez buluşuyor! Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Kafkasların lider fuarı olan ve her geçen yıl uluslararası arenada saygınlık kazanarak, istikrarlı bir şekilde büyüyen ve gelişen tarımsal üretim ve ihracatın kalbi Antalya’da gerçekleştirilen Growtech, Sera ve Teknolojileri, Tarım Teknolojileri ve Ekipmanları, Sulama Sistemleri, Tohumculuk, Fidecilik, Bitki Besleme ve Koruma, Biyolojik Mücadele, Tarımsal Makine ve Ekipmanları’nın her alanında öncü firmaların katılımları ile gerçekleşiyor.

 

Tarımın uluslararası buluşması Growtech, geçtiğimiz yıl 32 ülkeden 202’si uluslararası toplam 606 katılımcı firmayı, 112 ülkeden onbinlerce ziyaretçi ile Antalya Expo Center’da 50 bin m2 alanda buluşturdu. Growtech 2019, önceki yıla kıyasla yabancı ziyaretçi sayısını %50, toplam ziyaretçi sayısını %25 oranında arttırarak yeni bir rekora imza attı. Hollanda, İspanya, Çin, Güney Kore, Mısır ve Afrika firmaları Growtech fuarında “milli katılım” ile yer aldı.

Tarlasında toprağını ekip biçen çiftçiden, dünya pazarlarına ihracat yapan dev şirketlere kadar sektörün her bir yapı taşını tek bir çatı altında toplayan Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, bu yıl 20. yaşını kutluyor. Growtech 2020 Tarım Fuarı’nda bu yıl, 30’u aşkın ülkeden 900’den fazla lider firma ve markanın yanısıra ziyaretçi sayısının daha da geliştirilerek, 130 ülkeden gelecek olan sektör profesyonellerinin ağırlanması hedefleniyor.

Fuar programı kapsamında; Ticaret Bakanlığı ile koordine edilerek, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği organizatörlüğünde “Alım Heyeti Programı” düzenlenecek. Ticaretin gelişmesine olanak sağlayan, çevre ülkelerin potansiyel alıcıları ve karar vericilerinin katılacağı ikili görüşmelere tarım sektörü firmalarının buluşması sağlanacak ve ticari iş birlikleri sağlanacak. Growtech, dört günlük fuar süresince etkinlikler kapsamında, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Tarım Sohbetleri’nin yanısıra  sivil toplum kuruluşları, dernekler, birlikler ve üniversitelerin destekleriyle gerçekleştirilecek seminerler ve panellere ev sahipliği yapacak.

Tarım sektörünün farklı alanlarında hizmet veren, alanlarında başarı kazanmış firmaları ve sektöre değer katan projeleri 2016 yılına kadar Growtech Tarım Ödülleri kapsamında ödüllendirildi. Son üç yıldır Antalya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile bu yıl 4.kez düzenlenecek ATSO Growtech Tarım İnovasyon Ödülleri Tarımsal inovasyonu desteklemeye devam edecek. Akdeniz Üniversitesi-Teknoloji Transfer Ofisi ile birlikte düzenlenecek son iki yıldır birlikte organize ettiğimiz Bitki Islahı Proje Pazarı Ödülleri de bu yıl tekrar Growtech Fuarı’nda sahiplerini bulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz