Trouw Nutrition Türkiye’de yeni genel müdür ataması gerçekleşti.

0
3280

Trouw Nutrition Türkiye’de yeni genel müdür ataması gerçekleşti.

TROUW NUTRITION TÜRKİYE’NİN,

YENİ GENEL MÜDÜRÜ GONCA ALTINTAŞ OLDU

100 yıllık deneyimiyle hayvan beslemenin global lideri Nutreco bünyesindeki hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition Türkiye’nin genel müdürlük ataması gerçekleşti. Şirketin Türkiye operasyonlarının liderliğini, 15 Haziran 2023 itibariyle bugüne dek Operasyon Direktörü olarak görev almış olan Gonca Altıntaş üstlenecek.

Trouw Nutrition Türkiye’de yeni genel müdür ataması gerçekleşti.

Dünyanın hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition Türkiye operasyonunda liderlik bayrağı, bugüne dek Türkiye Operasyon Direktörü olarak görev yapan Gonca Altıntaş’a geçti. Gonca Altıntaş, 15 Haziran 2023 itibariyle Trouw Nutrition Türkiye Genel Müdürü olarak görevine başladı.

Haydarpaşa Lisesi’nden 1998 yılında mezun olan Gonca Altıntaş, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde tamamladı. Satış uzmanı olarak başlayan kariyeri, Türkiye’nin önemli markalarının çatısı altında üretim, kalite güvence, ithalat, ihracat ve satın alma, tedarik zinciri yönetimi, SAP ve iç denetim gibi kritik alanlarda deneyim kazanarak başarıyla devam etti.Trouw Nutrition Türkiye’de yeni genel müdür ataması gerçekleşti.

Etkili işletme politikaları oluşturma, satın alma stratejileri, maliyet tasarrufu sağlayan süreç iyileştirmeleri, proje yönetimi gibi pek çok konuda bilgi ve deneyim sahibi olan Gonca Altıntaş, 2022 yılında Trouw Nutrition Türkiye Operasyon Direktörü olarak göreve başlamıştı.

Gonca Altıntaş, şirketin Hollanda’daki genel merkezinden yapılan açıklamayla Trouw Nutrition Türkiye Genel Müdürü olarak atandı.

Trouw Nutrition Türkiye ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için www.trouwnutrition.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz