”Tüm Dünya’da kaliteyi kafesledik.!” Sloganıyla EKİPMAN TERCİHİNDE”KUTLUSAN”

0
12

EKİPMAN TERCİHİNDE”KUTLUSAN KALİTE ALIŞKANLIĞI”BİR BAŞKA..

Kutlusan Ltd. Şti. anahtar teslim projeleri ile en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır. Ayrıca firma yurtdışındaki lider kuruluşların temsilcilikleri ile ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır.

''Tüm Dünya'da kaliteyi kafesledik.!'' Sloganıyla EKİPMAN TERCİHİNDE''KUTLUSAN''

KUTLUSAN KAFES YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA BÜYÜKKUTLU:Firmamız 1996 yılında Türkiye tavukçuluk sektöründe kaliteli ekipman üretimi için kurulmuştur. 1996 yılında 300 m² kapalı alandaki bir atölye ile çalışmalarına başlayan firmamız, 1998 yılında 1.200 m²’lik yeni üretim tesislerine taşınmıştır ve büyümesine paralel olarak 2003 yılında mevcut fabrika alanına taşınarak 2.400 m² kapalı alanda faaliyetlerine devam etmiş ve markalaşma sürecimiz başlamıştır.
''Tüm Dünya'da kaliteyi kafesledik.!'' Sloganıyla EKİPMAN TERCİHİNDE''KUTLUSAN''

Aynı yıl üretim tesisimiz içerisindeki 500 m²’lik alanda kurulan Ar-Ge kümesi ile Ar-Ge çalışmalarına başlanmıştır. Bugün İzmir, Kemalpaşa, Ankara yolu üzerinde bulunan 21.000 m² kapalı alanı bulunan üretim, 3.000 m²’si de Yurt dışında bulunan lojistik merkezleri (Kutlusan Hindistan, Kutlusan Malezya ve Kutlusan Suudi Arabistan) olmak üzere 24.000 m²’si kapalı alan, toplam 58.000 m²’ye yayılan tesislerimizde hizmet üretmekteyiz.

Üretim tesislerimize ek olarak ekipmanların üzerindeki değişiklikleri ve bu değişikliklerin yetiştirilen etlik piliç ve yumurtacı tavuklar üzerine etkilerini araştırmak amacıyla kurulmuş 10.000 m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 150.000 m²’lik 2 ayrı Çiftlikte 5 Ar-Ge kümesimiz bulunmaktadır.

Sektörde emin adımlarla büyüyen şirketimiz, 1996 yılında sadece İzmir ve çevresinde tanınırken, 2012 yılında 5 Kıtada bilinen ve tercih edilen bir “marka” haline gelmiş ve ileri teknoloji, güçlü insan kaynakları ve profesyonelliğini kalite ve başarıya dönüştürerek bilinçli yatırımcının tercihi olmaktadır.

Kutlusan kuruluşundan bugüne kadar, sürekli kaliteli malzeme kullanarak kaliteli mamuller üreten, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve kurduğu tesislerin satış sonrası hizmetlerini de başarıyla götüren bir firma olmuştur. İşte bu sayededir ki “KUTLUSAN KALİTE ALIŞKANLIĞI”nı doğurabilmiş, müşteri ilişkilerinde süreklilik sağlayabilmiş, sektöründe üretim ve ihracat lideri olmuştur. Kutlusan Ltd. Şti. anahtar teslim projeleri ile en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır. Ayrıca firma yurtdışındaki lider kuruluşların temsilcilikleri ile ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır.

''Tüm Dünya'da kaliteyi kafesledik.!'' Sloganıyla EKİPMAN TERCİHİNDE''KUTLUSAN''Bu amaçlarla Kutlusan TSE kalite ve ISO 9001:2000 belgelerini alarak müşterilerine ulaştırdığı kaliteyi tescillemiştir. Amacımız, müşterilerimize dünya standartlarında en gelişmiş ürünleri sunmak ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetine ulaşarak Türkiye’deki birinciliğimizi korumak ve dünya kafesçilik sektöründe lider olmaktır.

Kutlusan – Rijver İşbirliği

Rijvers B.v. Hollanda’da faaliyet gösteren ve Alois Rijver tarafından kurulmuş bir kafes tasarım firmasıdır. Kutlusan – Rijvers firmaları arasındaki işbirliği 1996 yılında başlamış ve devam etmektedir. Kurulduğumuz ilk yıllarda tasarımların büyük kısmı Rijver tarafından gerçekleştirilirken, Ar-Ge departmanımızın her geçen gün güçlenmesi ile Kutlusan’a ait teknolojik ve modern ekipmanlar sektörün hizmetine sunulmaktadır. Dünya çapında gelişen son teknolojiyi müşterilerine sunabilmek ve taklit değil özgün kafes tasarımları üretebilmek için çalışan Kutlusan, güçlü Ar-Ge departmanı sayesinde tamamen bağımsız kafes tasarımları üretmektedir.

Kutlusan Genel Müdürü Hasan Büyükkutlu: ”Babamız Mustafa Büyükkutlu başta olmak üzere,bu günlere gelmemizde emeği olan tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum..’’ 

''Tüm Dünya'da kaliteyi kafesledik.!'' Sloganıyla EKİPMAN TERCİHİNDE''KUTLUSAN''

Kutlusan Kafes Genel Müdürü Hasan Büyükkutlu ve Kutlusan Kafes Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa  Büyükkutlu; 24 yıl boyunca KUTLUSAN KAFES ve EKİPMAN fİRMASI Markası adı altında Dünya ve ülke kanatlı sektörüne kattıkları değerler ile herzaman taktir edilen bir başarıya imza attılar.

Kutlusan Genel Müdürü Hasan Büyükkutlu yaptığı AÇIKLAMALARDA 500 kişiye yaklaşan kadrolarıyla büyük bir enerjiyle çalıştıklarını belirterek, ‘’Son yıllarda dünya üzerinde 5 milyon kilometre yol yapmışız. Yeni bir ürün daha satmak, yeni bir pazar daha bulmak için evimizden ve ailelerimizden fedakarlık ederek koşturuyoruz, koşturmaya da devam edeceğiz.

2000 yılında dünyada ilk üçe girme hedefi koymuştuk. Allah’a şükürler olsun bu hedefimize ulaştık ve ikinci sıraya yerleştik. Şimdi yeni bir hedef daha koyuyoruz: Hedefimiz dünya birinciliğidir. Bu hedefe ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız. Bugünlere gelmemizde emeği ve katkısı olan başta babamız Mustafa Büyükkutlu olmak üzere tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum’’ dedi.

Kutlusan, 2012 yılında kapalı alanını üç katına çıkarmış ve sonrasında da büyük atılımlar yapmıştır..

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz