Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı Kasım Ayında..

0
5697

ETKİNLİK

Tarım Hayvancılık Makinaları,

5.Teknolojiler ve Yem Fuarı Kasım Ayında..

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç:”Bu fuarlarda çiftçilerimiz modernize edilmiş tarım ekipmanları ile bir araya geliyor.”

Toplantı GL Platform Fuarcılık organizasyonunda Sen Otel’de gerçekleşti
Toplantı GL Platform Fuarcılık organizasyonunda Sen Otel’de gerçekleşti


(STB) Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç bu yıl 9-12 Kasım tarihlerinde 5.’si düzenlenecek olan Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı Düzenleme Kurulu Toplantısı’na katıldı.
Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı Kasım Ayında..Toplantı GL Platform Fuarcılık organizasyonunda Sen Otel’de gerçekleşti. Toplantıya Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar, Sakarya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü İl Müdür Yardımcısı Ümit Erol, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Kemal Can Karslı, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Sayman Üyesi Volkan Terzioğlu ve ilçe ziraat odaları başkanları katılım sağladı.

Verimli bir fuar dönemi geçireceğiz

GL Platform Fuar Firması Genel Müdürü Gül Ceylan
GL Platform Fuar Firması Genel Müdürü Gül Ceylan

Platform Fuar Firması Genel Müdürü Gül Ceylan’ın açılış konuşmasının ardından söz alan Sakarya Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Ali Şener Bayraktar GL Platform Fuarcılık’a teşekkür ederek şu açıklamada bulundu: “Düzenlediğimiz Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı sektörün buluşmasına önemli bir katkı sağlamakta. Gözlemlediğimiz kadarıyla çevre illerde düzenlenen tarım fuarlarına ilgi azalmakta, üreticilerimiz kendi bölgesinde düzenlenen fuarlara katılmayı tercih ediyor. Bu yıl çok daha iyi bir fuar dönemi geçireceğimizi düşünüyorum. Şimdiden üreticilerimize ve ülkemize hayırlı olsun.”

Çiftçilerimizin girdi maliyetleri düşüyor

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Genç, tarımla ilgili iki dönüm noktası olduğunu belirterek “Tarım ve üretimin insanlık için önemi ortada. Bu önem doğrultusunda gereken hassasiyeti özellikle üreticilerimize göstermeliyiz. Bu fuarlarda çiftçilerimiz modernize edilmiş tarım ekipmanları ile bir araya geliyor. Bu da çiftçilerimizin girdi maliyetlerinin düşmesine vesile oluyor. Bu sene düzenleyeceğimiz Tarım Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarı’nın da üreticimize, firmalarımıza ve iş dünyasına bol kazanç sağlamasını temenni ediyorum.” dedi.

S

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz