Trouw Nutrition Türkiye’de üst düzey atama..

0
3495
Gonca Altıntaş, Trouw Nutrition Türkiye’nin yeni Operasyon Direktörü oldu..

Trouw Nutrition Türkiye’de üst düzey atama..

Trouw Nutrition Türkiye’nin Operasyon Direktörlüğü görevine gıda sektörünün deneyimli
ismi Gonca Altıntaş getirildi.
Çiftlikten sofraya bakış açısıyla hayata geçirdiği ürün ve çözümleriyle ülkemizin besin zinciri
kalitesine katkıda bulunmak için var gücüyle çalışan Trouw Nutrition Türkiye’de önemli bir atama gerçekleşti. 20 yıla yakın süredir gıda sektörünün farklı alanlarında çalışan Gonca Altıntaş, Trouw Nutrition Türkiye’nin yeni Operasyon Direktörü oldu.
Haydarpaşa Lisesi’nden 1998 yılında mezun olan Gonca Altıntaş, lisans eğitimini Orta Doğu
Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde tamamladı. Üniversite hayatı boyunca Pınar Süt ve Unilever Margarin gibi sektörün öncü gıda firmalarında staj yapan Altıntaş, profesyonel çalışma hayatına ise 2003 yılında Tripod Fotoğrafçılık şirketinde Satış Sorumlusu olarak başladı. Burada geçirdiği dört yılın ardından Lezzet Fabrikası şirketine Üretim Sorumlusu pozisyonunda geçerek ham madde alımından nihai ürünlerin sevkiyatına kadar tüm üretim faaliyetlerinin organize edilmesinden sorumlu oldu.Trouw Nutrition Türkiye’de üst düzey atama..
2009 yılında Kalite Güvence Sorumlusu olarak Aba Hayvancılık bünyesinde çalışmaya başlayan Altıntaş, burada üretim tesisi ve tüm restoranların gıda hijyen koşulları açısından
denetlenmesinde görev aldı. 2010 yılında Ülker Hero Baby’e İthalat, İhracat ve Satın Alma
Sorumlusu olarak geçiş yapan Gonca Altıntaş; ham madde, ambalaj malzemeleri, teknik
malzemeler ve nihai ürünler dahil olmak üzere şirketin satın alma faaliyetlerini gerçekleştirdi.
2014 yılı itibarıyla ise Durukan Şekerleme Sanayi ve Ticaret bünyesinde Tedarik Zinciri
Yöneticisi, Tedarik Zinciri Müdürü gibi çeşitli görevler üstlendi. Bu kapsamda; Tedarik Zinciri,
SAP ve İç Denetim Müdürü olarak; stratejik satın alma, malzeme ihtiyaç planlaması, envanter kontrolü, depolama ve teslim alma ile ilgili tüm faaliyetlerin yönetilmesi, tedarikçilerle sözleşme müzakerelerinde şirketin temsil edilmesi, pazar ve dağıtım sistemlerinin analiz edilmesi, SAP uygulamalarının yönetilmesi ve önemli kullanıcı problemlerinin çözülmesi işlerinden sorumlu oldu.
Etkili işletme politikaları oluşturma, satın alma stratejileri, maliyet tasarrufu sağlayan süreç
iyileştirmeleri, proje yönetimi gibi pek çok konuda bilgi ve deneyim sahibi olan Gonca Altıntaş, artık Trouw Nutrition Türkiye bünyesinde operasyonu yönetecek.
Nutreco Hakkında
100 yılı aşkın deneyimiyle Nutreco, hayvan besleme konusunda Trouw Nutrition ve akuakültür balıkçılığı yemleri konusunda Skretting markalarıyla global bir lider olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Nutreco’nun dünya çapında 37’den fazla ülkedeki 12 bin 100 yetkin çalışanı yaptıkları her işte sürdürülebilirliğin en öncelikli odak noktası olmasını sağlayacak şekilde “Geleceği Besleme” misyonu çerçevesinde çalışıyor.
Çözümlerini beslemenin ötesine ulaştıran Nutreco, müşterilerinin artan nüfus için daha fazla besini sürdürülebilir şekilde üretmelerine yardımcı olmak üzere sınıfının en iyi tavsiye ve teknolojilerini sunuyor.
NuFrontiers ekibi değer zinciri üzerinden gelecek nesil çığır açan yeniliklerin tanımlanması, geliştirilmesi ve bu alanda yatırım yapılması için çalışıyor. 2019 yılında 6.4 Milyar Euro net gelir elde eden ve 19.2 milyar net satışa sahip olan Nutreco, çok uluslu bir aile kuruluşu olan SHV Holdings N.V’nin bir iştirakidir.
www.nutreco.com/
Trouw Nutrition ve Trouw Nutrition Türkiye Hakkında
Müşterilerinin sağlıklı çiftlik hayvanları yetiştirmelerine yardımcı olmak için kendisini 90 yıldır inovasyona adayan Trouw Nutrition, hem sektör hem de dünyanın her yerindeki insanlar için daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeyi derinden önemsiyor. Kaliteli et, yumurta ve süt üretimine yardımcı olmak için bilimin ve teknolojinin ışığında hareket eden şirket; gıda üreticilerini, tavsiye ve verileri parmak uçlarına getiren teknolojisiyle destekliyor. Trouw Nutrition, 39 ülkede 8.000'den fazla çalışanı ile yemden işlenmiş gıdaya kadar besin zincirinin karşılaştığı zorlukları çözmek ve müşterilerine yardımcı olmak amacıyla çalışmalarını gerçekleştiriyor.
Trouw Nutrition’ın geniş yem spesiyaliteleri, yem katkıları, premiksler, besleme modelleri ve hizmetler portföyü, markayı yem, çiftlik ve sağlıkta sürekli artan uzmanlığıyla birlikte her müşterinin yerel durumuna uygun, ihtiyaca özel, entegre çözümlerin oluşturulması konusunda sınırsız olanaklar sağlayan tek durak noktası haline getiriyor. Trouw Nutrition, 105 ülkede 22 üretim tesisiyle çiftçiler, kendi yemini üreten işletmeler, yem üreticileri, entegre üreticiler ve distribütörlere ihtiyaç duydukları her yerde destek oluyor. Doğru beslemenin ve iyi çiftlik yönetiminin endüstriyi ve hatta gezegeni dönüştürebileceğine inanan Trouw Nutrition, bu hedefle günümüzün yemden işlenmiş gıdaya uzanan besin zincirinin sürdürülebilir işleyişi için çalışıyor.
Global marka gücünü yerel pazarın dinamiklerine hâkim olma yetisiyle birleştiren Trouw Nutrition Türkiye, Ankara’da bulunan genel merkezi, Zonguldak’taki üretim tesisi ve İzmir’de Antrepo-Lojistik Merkezi ile faaliyetlerini gerçekleştiriyor.
Zonguldak’taki fabrikasında; ruminant, balık ve kanatlı kategorilerinde vitamin ve mineral premiksleri ile toksin bağlayıcılar gibi özel ürünler üretiyor, maya ve organik asit karışımlarının ise tedariğini sağlıyor. Aynı zamanda analizler, besleme ve ekonomik üretim modelleri içeren NutriOpt konsepti ile ham madde ve yem analiz hizmetleri sunarak Türk hayvancılık sektörünün gelişimi ve sürdürülebilir büyümesi için çalışıyor.
Trouw Nutrition Türkiye; global ağı, güçlü Ar-Ge yapısı, kaliteli, geniş ve artırılabilir ürün gamı, çözüm odaklı hizmet ve servisleri, deneyimli insan kaynağı, teknolojik ve dijital alt yapısı ile 2007 yılından bu yana her yıl artan bir ivmeyle Türkiye’de faaliyetlerini sürdürüyor.
www.trouwnutrition.com.tr/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz