Trouw Nutrition Türkiye’de önemli direktörlük atamaları

0
4451

Trouw Nutrition Türkiye’de önemli direktörlük atamaları..


Hayvan besleme alanında dünyanın öne gelen şirketlerinden olan Trouw Nutrition, Türkiye’deki yeni atamaları duyurdu.
Şirketten yapılan açıklamaya göre, Trouw Nutrition Türkiye Ruminant Bayi ve Fabrika Kanalı Ticari Direktörü olarak görev yapan Fevzi Turhan, Temmuz 2023 itibariyle Türkiye Kanatlı/Balık Ticari Direktörlüğüne; Ruminant Çiftlik Kanalı Ticari Direktörü olarak görev yapan Tanzer Kılcıoğlu ise Ruminant Kanalı Direktörlüğüne atandı.

Trouw Nutrition Türkiye’de önemli direktörlük atamaları
Dünyanın hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition Türkiye operasyonu, Türkiye’deki yatırımlarını ve yapılanmasını hız kesmeden sürdürüyor.
Trouw Nutrition Türkiye’den verilen bilgiye göre; Türkiye Kanatlı/Balık Ticari Direktörlüğüne beş yıldan beri Ruminant Bayi ve Fabrika Kanalı Ticari Direktörü olarak görev almış olan Fevzi Turhan, Ruminant kanalının Direktörlüğüne ise yine beş Yıldır Ruminant Çiftlik Kanalı Ticari Direktörlüğü yapan Tanzer Kılcıoğlu atandı.

LİDERLER TROUW NUTRITION EKİBİNDEN..


Türkiye Kanatlı/Balık Ticari Direktörü Fevzi Turhan eğitimini Ziraat Mühendisliği alanında tamamladı. Turhan, 20 yıla yakın kariyer yolculuğunda yönetici pozisyonunda önemli çalışmalara imza attı.

Ruminant Kanalı Direktörü Tanzer Kılcıoğlu eğitimini Ziraat Mühendisliği alanında 2004 yılında tamamladı. Kariyerinin ilk 15 yılını süt çiftliklerinde yönetici olarak geçiren Kılcıoğlu, aynı zamanda son altı yıldır Trouw Nutrition Türkiye’de buzağı mamaları ülke müdürü görevini de yürütmaktedir.

Her iki yönetici de beş yılı aşkın süredir Trouw Nutrition Türkiye operasyonunda önemli çalışmalara imza atmıslardır..

Kaynak-editorial düzenleme .Yılmaz KURŞUN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz